Novinky 0.1 - 6.5.2012

6. května 2012 v 12:20 | nnikynka
Novinky
09:09 - Obránce Andrej Meszároš, který se koncem března podrobil operaci zad, v sobotu absolvoval s hokejisty Philadelphie trénink, do nedělního čtvrtečního utkání série proti New Jersey však ještě nezasáhne. "Chtěl bych pomoci týmu, ale nemohu to uspěchat. Je to těžké rozhodování, ale nerad bych se vrátil na operační stůl," uvedl šikovný bek. Nad jeho startem v této sezoně tak zůstává otazník.
09:09 - Útočníci Alexander Radulov a Andrej Kosticyn, které vedení Nashvillu suspendovalo za noční popíjení v baru, by se měli pro páté utkání série proti Phoenixu vrátit do sestavy. Připustil to hlavní kouč Predators Barry Trotz, jeho tým se za stavu 1:3 na zápasy nachází na pokraji vyřazení. Ofenziva Nashvillu se bez dvou opor trápila, ve čtvrtém duelu nevstřelila ani gól.
09:09 - Obránce Phoenixu Rostislava Kleslu čeká v neděli disciplinární řízení za faul v pátečním utkání na ledě Nashvillu. Český hokejista přišpendlil tvrdě na hrazení křídelního útočníka Predátorů Matta Halischuka. K incidentu došlo v sedmé minutě úvodní třetiny a Klesla za svůj zákrok inkasoval od rozhodčích pouze dvouminutový trest.