Listopad 2012

Budou to 4 roky..

13. listopadu 2012 v 21:19 | nnikynka
Zdravíčko, Vy co navštěvujete i nenavštěvujete můj blog.

Budou tomu 4 roky, a čemu vlastně? Tomuto blogu. Tento blog slaví 4 roky, toto letí. Tak trochu do minulosti.
4 roky zpátky, to už je něco, to jsem se nudila a blogy začínali být IN, tak proč to nevyzkoušet. A bum, bylo to. I já jsem měla svůj vlastní blog.
Ale já věděla, že mě to nebude dlouho bavit, a taky tak bylo, i když. Místama jsem s tímto blogem byla nahoře, radovala se z každého človíčka a po čase jsem byla zase dole, nikdo můj blog nenavštěvoval. Tímhle si prošel snad každý. Začínala jsem na obyčejných článcích, s obrázky, pixelky a nevím čím ještě.
Blog se hodně měnil, nejdříve byl vlastně na všechno, potom jenom obrázky apod., poté zase fotografie a skončili jsme u sportu. Ovšem u toho sportu jsem se pohybovala furt. Přeci jenom jsem dělala atletiku. A začal mě v té době bavit i hokej. Kterému jsem fandila už nevím jak dlouho, ale dlouho.
Byly dny, kdy jsem sem přídávala jako divá a dny, kdy jsem nepřidala dlouhou dobu nic. Řekla bych, že určitě minimálně 2 roky prosezené na tomto blogu byli nejhezčí, poznala jsem tu spoustu super blogařů, blogerek. Ale i ty po čase zmizeli, já také na nějaký čas zmizela. Teď už to není takové, kouknu na blogy mých prvních 'Affs' a zjistím, že neexistují. Řekla jsem, že i já tohle jednou udělám. Ale ne, vždycky jsem se přemohla a neudělala to.
A jsem ráda, tohoto blogu by bylo popravdě škoda, první blog, pěkný název a vlastně vůbec celý. Jsem na něj pyšná. :D

Tak blogu, ať máš ještě krásných pár let před sebou. Už nikdy to nebude takové, já rostu a škola je rok od roku horší, navíc zanedlouho budu na výšce a poté pracující člověk. Kdo ví jak to bude a nebude.

Všechno nejlepší, s láskou Tvoje blogerka, která to s Tebou táhne od začátku... všeho.

Pavelec končí v Liberci a plánuje návrat do zámoří. Nebo využije nabídek z ruské KHL?

12. listopadu 2012 v 14:39 | nnikynka
Brankář Ondřej Pavelec už nebude pokračovat v extraligovém Liberci. Jedné z posil z NHL, která na severu Čech působila při výluce v kanadsko-americké soutěži, skončila 4. listopadu s Bílými Tygry smlouva a chce se vrátit do zámoří. "Když jsem teď viděl, že by se mohla zachránit sezona NHL, řekl jsem si, že asi vyrazím zpátky do Kanady. Navíc v Liberci jsou Mára Pinc s Tomášem Vošvrdou a já bych jim už nerad dál zabíral fleka," řekl Pavelec deníku Sport.

Po reprezentační pauze čeká na Energii Kometa

11. listopadu 2012 v 16:49 | nnikynka
V netradičním termínu, a to v pondělí, sehraje Energie předehrávku 22. kola s týmem Komety Brno. Po Karjala Cupu se tak znovu roztočí kolotoč extraligy a energetici budou chtít pod novým trenérem Richardem Žemličkou bodovat. Pro nového kouče bude utkání v brněnské Kajot Areně premiérou na karlovarské střídačce. Oba týmy měli na finském turnaji svého zástupce. Brněnské barvy reprezentoval Jakub Svoboda, energetiky pak Lukáš Pech. Zápas v jihomoravské metropoli začíná v 18:00.