Budou to 4 roky..

13. listopadu 2012 v 21:19 | nnikynka
Zdravíčko, Vy co navštěvujete i nenavštěvujete můj blog.

Budou tomu 4 roky, a čemu vlastně? Tomuto blogu. Tento blog slaví 4 roky, toto letí. Tak trochu do minulosti.
4 roky zpátky, to už je něco, to jsem se nudila a blogy začínali být IN, tak proč to nevyzkoušet. A bum, bylo to. I já jsem měla svůj vlastní blog.
Ale já věděla, že mě to nebude dlouho bavit, a taky tak bylo, i když. Místama jsem s tímto blogem byla nahoře, radovala se z každého človíčka a po čase jsem byla zase dole, nikdo můj blog nenavštěvoval. Tímhle si prošel snad každý. Začínala jsem na obyčejných článcích, s obrázky, pixelky a nevím čím ještě.
Blog se hodně měnil, nejdříve byl vlastně na všechno, potom jenom obrázky apod., poté zase fotografie a skončili jsme u sportu. Ovšem u toho sportu jsem se pohybovala furt. Přeci jenom jsem dělala atletiku. A začal mě v té době bavit i hokej. Kterému jsem fandila už nevím jak dlouho, ale dlouho.
Byly dny, kdy jsem sem přídávala jako divá a dny, kdy jsem nepřidala dlouhou dobu nic. Řekla bych, že určitě minimálně 2 roky prosezené na tomto blogu byli nejhezčí, poznala jsem tu spoustu super blogařů, blogerek. Ale i ty po čase zmizeli, já také na nějaký čas zmizela. Teď už to není takové, kouknu na blogy mých prvních 'Affs' a zjistím, že neexistují. Řekla jsem, že i já tohle jednou udělám. Ale ne, vždycky jsem se přemohla a neudělala to.
A jsem ráda, tohoto blogu by bylo popravdě škoda, první blog, pěkný název a vlastně vůbec celý. Jsem na něj pyšná. :D

Tak blogu, ať máš ještě krásných pár let před sebou. Už nikdy to nebude takové, já rostu a škola je rok od roku horší, navíc zanedlouho budu na výšce a poté pracující člověk. Kdo ví jak to bude a nebude.

Všechno nejlepší, s láskou Tvoje blogerka, která to s Tebou táhne od začátku... všeho.
 


Komentáře

1 scarfinka scarfinka | Web | 13. listopadu 2012 v 21:23 | Reagovat

Páni :O 4 roky je už dlouhá doba.. tak gratuluju :)

2 MICHELLE!! MICHELLE!! | E-mail | Web | 13. listopadu 2012 v 21:23 | Reagovat

dost dost! dobré ten design a celkově;)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama