Hovořím o ... nadějné fotografce, Markétě Svobodové II.

26. prosince 2012 v 11:19 | nnikynka
1. Rok narození:
1993
2. Čím fotí:
Dva roky jsem fotila kompaktem SONY DSC-W170, který byl mou pravou rukou v dobách mých fotografických začátků. Poté jsem přešla na Canon, u kterého jsem nakonec zůstala.
3. Jak dlouho fotí:
Zrcadlovkou fotím od roku 2009
4. Co fotí:
Nejblíže k srdci mám koně a psi a proto díky nim jsem se rozhodla, že bych mohla fotit. Vždy mě při focení něčím překvapí, a proto obvykle vzniknou i zajímavé fotografie. Občas pokud se mi naskytne možnost, tak si vyzkouším focení lidí.


Markétka v celé své kráse : (jde vidět, že miluje koně nadevše)
5. Co studuje:
Rokem 2013 bych měla odmaturovat na SŠ Zdravotnické, obor sociální pečovatelství.
Malé povídáníčko, které sama o sobě napsala :
K focení jsem se dostala čirou náhodou. Začalo to na jedné nejmenované virtuální stáji, kde jsem velmi obdivovala fotografie od nejznámější fotografky koní CH. Slawik. Poté jsem začala vyhledávat další pěkné fotografie a narazila jsem např. na Věru Markovou, Zuzanu Buraňovou, Gabriele Boiselle amnoho dalších. O to víc mě také lákalo fotit a tak jsem dostala kompakt. Byl dobrým začátkem, ale na mé focení nedostačující. Proto se pořídila moje první zrcadlovka, která mě začala více bavit a chtěla jsem se zdokonalovat. Postupem času začínám trochu znát, že pokroky na mých fotografiích se dějí. Od dubna 2012 jsem si koupila vysněný Lkový objektiv, který mi dal úplně nový rozhled ve focení. Pokud se budu focením více věnovat, ráda bych do budoucna chtěla cestovat skoro.

Pár fotek :)
Koně

Pejsci
 


Komentáře

1 Mielle Mielle | Web | 26. prosince 2012 v 11:31 | Reagovat

Znám, krásné fotky dělá ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama